|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Certification: | GS, CE, ISO9001, EAC;GOST;Aqa |
| Pressure: | Medium Pressure |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Item | Value |
| Product Name | Flashboard Jack |
| Outer Tube Diameter | 100mm |
| Rod Diameter | 70mm |
| Maximum Stroke | 700mm |
| Weight | 55kg |
| Warranty | 14 Months From Production Time |
| Place of Origin | Shandong,China |
| Color | Client's Request |



Special Process


